O nás Služby Cenník Kontakt

Služby > Výroba, predaj a evidencia NFC obojkov

NFC obojok ProDog nenahrádza povinnú identifikáciu a registráciu psov podľa zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti.

Vyrábame a predávame obojky so zabudovaným NFC čipom, na ktorý sa dajú uložiť základné údaje o držiteľovi psa (meno, priezvisko, kontakt). V prípade straty psa vie nálezca uvedené údaje načítať pomocou mobilného telefónu s technológiou NFC a nainštalovanou aplikáciou na čítanie NFC čipov (podporované operačné systémy: Windows Phone, Windows 10 Mobile, Android, iOS od verzie 11). Nálezca vie po zistení údajov kontaktovať priamo držiteľa psa. Výhoda oproti čipu zavedenému pod kožu psa spočíva v tom, že nie je potrebná špeciálna čítačka čipov, odpadá tým nutnosť vyhľadať veterinárneho lekára. Každý obojok je označený výrobným číslom, podľa ktorého sa dá zadaním do vyhľadávača na tejto stránke overiť informácia o evidencii NFC obojka.

Vedieme evidenciu zakúpených NFC obojkov. Do evidencie zapisujeme meno, priezvisko, adresu, telefonický kontakt a e-mailovú adresu držiteľa psa. V prípade nájdenia psa s NFC obojkom sa dajú údaje držiteľa v rozsahu meno, priezvisko, telefónne číslo načítať z obojka pomocou mobilného telefónu s technológiou NFC a nainštalovanou aplikáciou na čítanie NFC čipov (podporované operačné systémy: Windows Phone, Windows 10 Mobile, Android, iOS od verzie 11).

NFC aplikáciu si môžete stiahnuť kliknutím na ikonu vpravo hore podľa operačného systému vášho mobilného telefónu.

<<<<<